TEKNOLOJİ

abfGO Nedir?

abfGO; deniz, hava ve kara yolcu taşımacılığında sefer planını esas alarak çalışan işletmelerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmış bilet rezervasyon ve satış sistemidir.

Seyahat teknolojisi rezervasyon temelli yapısı, farklı kanallarla olan bağlantısı ve kompleks veri-sorgu yapısı ile en zorlu sektörlerden biridir. Tüm bu süreçlerin tasarımı ve yazılım kalitesi, minimum hata ile çalışmayı ve %99 çalışmayı gerektirir. İnternet teknolojisi ve mobilite ile artık 7/24 çalışan sistemlere ihtiyaç kaçınılmazdır. 

Sisteme Bakış ve Mimari Özeti

abfGO son teknoloji prensiplerini kullanarak, modüler yapısı ile ölçeklenebilir olduğunu kanıtlamıştır. Mikro servis temelli mimariye  ve performansı arttırılmış satış-rezervasyon motoruna sahiptir. Bu sayede kullanım saatlerinin ve satış kampanyalarının yoğun olduğu saatlerde cevap veren yüksek performanslı alt yapısı olduğunu göstermektedir.

Sistemin ölçeklenebilir, sağlam ve otonom olması ile birlikte diğer sistemlerle olan entegrasyonu bir diğer özelliğidir. Sistemin temelini iki önemli teknolojik oluşturmaktadır;

  • Yüksek performanslı mimari
  • API Entegrasyonu

Teklif almak için
iletişime geçebilirsiniz.