HAKKIMIZDA

Serim Yazılım Teknolojileri Ltd. 2009 yılında kurumları ihtiyacı olan CRM, ERP uyarlama ve Web tabanlı yazılım teknolojileri geliştirme hizmetlerini sunmak amacıyla kurulmuştur. 2014 yılından itibaren yazılımlarını geliştirme amacıyla Ulutek Teknopark’a taşınmıştır.

abfGO Bilet Satış ve Rezervasyon Projesi ile Deniz, Kara ve Hava Ulaşımına yönelik başarılı projelere imza atmıştır. Toplu taşıma yapan kurumların ihtiyacı olan CRM, Taşıma Operasyonu ve Satış Kanallarını tek merkezde toplamak suretiyle önemli bir ihtiyaca çözüm getirmiştir. Satış ve pazarlama ağını genişleterek İstanbul ve Bangladeş ofisini hizmete geçirerek uluslararası pazarlara açılmıştır.

Tüm dünyada artan rekabet nedeniyle, ürün odaklılıktan hizmet ve müşteri odaklılığa geçiş, müşterilerimizin bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri daima yakından takip edebilmeleri ve bilgi iletişim teknolojilerini daha verimli kullanabilmeleri gibi ihtiyaçlar doğmuştur. Serim olarak bu ihtiyaçlar için anahtar teslim yazılım geliştirme projeleri, network ortamında çalışacak yazılım ve internet uygulamalarıyla ilgili kurulum, donanım, eğitim ve 7/24 kesintisiz destek hizmetlerini sağlar.

Hedefimiz; Ulusal ve Uluslararası alanda müşterilerimize değer katan, müşterimiz ve çalışanlarımızın yüzünü güldüren lider yazılım ve hizmet şirketi olmaktır.

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ

Misyonumuz

10 yıla yakın profesyonel yazılım uygulamaları deneyimi ile, her zaman müşterilerinin teknoloji ve başarısını sağlayacak en iyi uygulamaları geliştirmiştir. Misyonumuz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümler sunarak, onlara değer katmak, beklentilerini en iyi şekilde karşılayarak gerçekleştirmektir.

Gerçekleştireceğimiz görüşmeye istinaden, talepler ve öngörülen ihtiyaçlar tespit edilip teklif hazırlanacaktır. Teklif kapsamında, sunulan çözümler, gelecek vizyonunuz doğrultusunda rekabet gücünüzü arttıracaktır.

 

  • Satış kanalları, pazarlama ve operasyon yönetimini merkezileştirir
  • Yönetimi şeffaflaştırır
  • Koltuk envanterini tanımlama ve kontrol etme için esnek bir platform
  • Pazarda tutunmak veya karlı bir işletme için uzman yönlendirme
  • WEB tabanlı gişe ve çağrı merkezi modülleri ile minimum zamanda bilet satışı
  • İş süreçlerini kolaylaştırır
  • abfGO e-bilet entegrasyonu, doğru raporlamayı başarıyla uygulamaktadır
  • Türkiye’de denizcilik sektöründe ilk defa E-Bilet entegrasyonu

Deneyimlerimiz

Deniz-Havacılık-Kara Toplu Taşıma 99%
E-bilet 99%
Belediye 97%
Sivil Toplum 95%
Otomotiv 93%
Gıda 90%

REFERANSLARIMIZ